| CezaraElenaMitrea8593 a întrebat:

Acum cateva zile Facebook m-a pus sa fac verificare de securitate si m-a pus sa vad daca prietenii aceia au fost adaugati de mine sau scosi din lista sau sa verific ultimele mele postari, am facut tot ce mi-a cerut, iar la final a dat eroare.
Am incercat sa ma loghez pe Facebook (eu am selectat autentificarea cu 2 factori) si mi-a trimis prea multe coduri prin sms (imi zice ca a ajuns la limita de coduri trimise intr-un interval de timp si sa revin mai tarziu) si tot nu a mers sa ma loghez dupa ce am facut verificarea mentionata mai sus.
Acum nu ma pot loga pentru ca nu primesc cod prin sms. Imi zice ca mai tarziu, dar tot incerc si nimic.
Ce sa fac? Astept de 3 zile, aproape 4!
Va rog mult sa ma ajutati!
Multumesc

4 răspunsuri:
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut un mic truc :daca ai nr de telefon pus la cont schimba-ti parola dar sa iti trimita cod de verificare pe nr si iti schimbi parola pe baza numarului de telefon. asa te vei loga

| CezaraElenaMitrea8593 explică (pentru AnOnImuSS1):

Am schimbat parola de multe ori și nu merge!

| AnOnImuSS1 a răspuns (pentru CezaraElenaMitrea8593):

Pe baza numarului de telefon e mult mai usor si nu e bataie de cap! de aia ti-am zis sa incerci

| CezaraElenaMitrea8593 explică (pentru AnOnImuSS1):

Nu stiu cum se face asta?! Explica mai detaliat laughing