| byabya07 a întrebat:

Acum ceva vreme am sters un fisier de tip.txt si am mare nevoie de el! Am incercat cu diverse programe dar fara rezultat! Am mare nevoie de el! Va rog sa ma ajutati sa il recuperez!
De ce program am nevoie sa recuperez un document de tip.txt?
O seara minunata va doresc!

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

La revedere! Softurile care susţin că recuperează fişiere pierdute o fac de obicei foarte rar şi prost. Dacă l-ai şters şi din coş pa-pa.

| vioricavio a răspuns:

Nu e chiar asa. Datele sterse din pc pot fi recuperate chiar daca sunt sterse si din cos. Poti descarca de aici un program de recuperat fisiere: http://descarcaprogramepc.blogspot.com/......e-hdd.html