| agent00o a întrebat:

Buna acum mi-am schimbat windowsul pe pc (XP).Am instalat toate programele si cand sa instalez yahoo messenger cand il descarc si ii dau isnatlare imi apare NSIS Error, cica eroare de lansare luncher.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Copie-l din downloads pe desktop, daca il descarci cu mozilla, pur si simplu il tragi pe desktop si incearca install de acolo! daca nu vrea, click dreapta pe el si da run as administrator daca ai acolo optiunea!