| Alexandra_Georgiana_2000_Uwll a întrebat:

Acum o luna mi-am luat un Samsung galaxy j5 2016 si azi au aparut pe ecran dungi negre si dungi albe cu purici.Am scos bacteria si acum nu mai porneste...ce sa fac?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai scos bacteria? Avea bacterii?

| TheWhiteDemons a răspuns:

Pai da reset la telefon sau dal inapoi sa ti-l repare sau sa iti de altul de unde l-ai luat.

| CMarius98 a răspuns:

Probabil au murit pixelii ecranului. Dacă e așa, îl poți arunca la Gunoi și ți cumperi altul pentru ca ecranul e cam jumate cât telefonul la preț!

| Alexandra_Georgiana_2000_Uwll explică (pentru CristiDinBucuresti):

N-avea nimic bateria