| AnonimCuActe a întrebat:

Acum vreo 3 săptămâni mama si-a luat un telefon nou, Samsung galaxy a40 si cand aprinde lanterna se inchide dupa cateva decunde, apoi iar de aprinde. Stiti cumva daca e ceva in neregula sau daca e doar vreun senzor?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Actualizarea soft-ului, alta aplicatie pentru lanterna ai incercat?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Ar fi bine sa intre in setarile telefonului si sa vada poate a bifat mama ta ceva acolo, daca nu, trebuie sa il duca la garantie sa il vada cei de acolo, dar tu zici cand aprinde lanterna se inchide ce anume se inchide? Lanterna? Sau telefonul? Multumesc.