| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma sa-mi resetez parola la contul de Facebook ca nu reusesc deloc. Am facut contul de Facebook doar cu numarul de telefon, iar acum nu reusesc sa imi resetez parola. De fiecare data cand dau am uitat contul/am uitat parola, ma pune sa imi scriu numarul de telefon si dupa imi arata contul dar nu imi arata ca sa trimita SMS cu codul de resetare a parolei.

2 răspunsuri:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Da click pe cont și după ar trebui sa îți dea doua optiuni:confirma prin sms și prin email(unde e cazul)
Apoi îți vor trimite un cod pe care îl scrii în căsuța care îți apare

| anonim_4396 explică (pentru Maryan_Voicu_1993):

Fara E-mail eu am doar telefonul am creeat contul de Facebook doar cu numarul de telefon si nu imi da ca sa imi trimita codul de resetare a parolei