| Brighitaaa a întrebat:

Ajutati-ma, va rog! De cateva luni nu imi merge netul pe telefon, dar ieri a mai incercat un prieten din intamplare si a mers fara sa faca nimic. A mers netul, apoi dupa cateva ore nu a mai mers, cand am ajuns acasa. Dupa o zi nici atunci nu a mers.Am incercat sa vad la setari si am intrat la Conectivitate. Daca imi puteti spune pe ce sa intru la Conectivitate : Setarile retelei, Profiluri Internet, Puncte de acces, Conexiune cu pachet de date, Mod conexiunde USB, Setari streaming.
Va rog, ajutor! Apropo, am LG COOKIE KP501.
Funda! va rog! multumesc

xo xo

2 răspunsuri:
| VladM15 a răspuns:

Daca ai net pe mobil mai intai descaeca opera mini 4 pe telefon acum sa revin la intrebare daca ai interenet wi-fi s-ar putea sa nu ai semnal daca esti abonat la vreo retea dai un telefon sau du-te la ei sa le spui ca ai probleme cu netu funda

| Brighitaaa explică:

Multumesc...
Dar cum adica opera mini 4 si cum sa-l pun pe telefon si ce internet "wi-fi"? spune-mi si mie te rog