| joleneeeee a întrebat:

Alaltăieri mi-am descărcat Lucent Heart iar ieri am încercat să-l deschid. S-a deschis după jumătate de oră(am un calculator cu Windows Vista care mai are momente când se mișcă greu) și folderul deschis unde era programul cu LH s-a blocat. După jumătate de oră mi-a apărut faza cu Run as administrator,apoi,iarăși s-a blocat și apoi, după câtva timp, BOOM. http://prntscr.com/2w9pkh
Asta-mi apare de fiecare dată când încerc să-l deschid, așa-mi face de fiecare dată. Ce naiba să fac? Acum încerc să dau jocul jos din nou, dar idk. :\

1 răspuns:
| GtA4eVeR a răspuns:

Eu zic sa bagi Win7-64-bit! E cel mai bun!
Ori un XP Professional SP3(32-bit)
Ori un XP Professional SP2(64-bit)
Din ce am vazut eu Windows-ul inchide jocul(s-au ce naiba e Lucent Heart) deci nu il suporta.Nu iti pot da un link de download.Sorry!
100% E de la OS.