| Abcfunny a întrebat:

Buna all! am si eu o problema cu bleutooth(am dinacela care se baga calculator---nu prea ma pricep----). si am telefon LG ku990i.
Acum 3 saptamani mergea sa trimit melodii din pc in telefon, acum cand intrimit la max 83% se opreste si imi spune "conexiune intrerupta".
Sper sa ma ajutati!

Multumesc:*

Peace

2 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Si eu am patit, am tot acelasi telefon doar ca nu are"i", incearca sa bagi cablul de date si conecteaza-te prin bluetooth, sau daca nu merge nici asa atunci conecteaza-te direct prin cablu...

| sasha a răspuns:

Pai 1. incearca sa instalezi din nou bluetooth-ul 2. memoria telefonului e prea mica 3.incearca sa ti telefonul aproape de bluetooth tongue 4. cumparatzi un cablu de date...happy