| daii a întrebat:

Buna all. Am si eu o problema cu pc. Cred ca am luat un virus, deoarece mi se umple mereu partitia C(indiferent ce sterg, se umple in continuu). Stie cineva cum pot scapa de acest virus fara sa-mi reinstalez windowsul? Va rog mult.ca nu stiu ce sa fac. Multumescwinking

Răspuns Câştigător
| Vooortex a răspuns:

Descarca un antivirus si instaleaza-l in pc daca nu ai si apoi dai scanare la disc C. Sau poti sa intri in start- control panel si cauti restore computer ( asta iti va face setarile cum erau inainte) si vei scapa de virusi, cel putin la mine a functionat, din propria experienta. Cu ce fisiere se umple partitia C?

3 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Eu recomand Microsoft security essentials, oferit de Microsoft + firewalul din windows pe on + updateuri la zi si nu vei avea probleme.

| ץtгє๓3๒гєคк๔คภςє a răspuns:

Pwoi se poate sa fie un program care nu stiuh.se updateaza se incarca pe el si iti ocupa mereu...sterge tot ce e in C in afara de windows.

Funda?

| hek_1931 a răspuns:

Aia nu poate fii de la windows toata treaba este cum ai dat sa descarcy programe filme etc si toate se duc in partitya c ia incerca cu Ccleaner www.ninite.com si pe dextop saty amintesc ca sunt si acolo multe programe care iti ocupa din memoria c intra my documents, downloads sau la my pictures imagini si vezi ca este o gramada acolo de programe sau muzica ceay tras u acolo nu-i virusss? bafta