| Ađřıαηηα a întrebat:

Buna all happy
Ce parere aveti despre modelul de telefon Alcatel One Touch X'Pop? Aveti asa ceva? Este un model bun? Este rezistent?
Multumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

E un telefon bun, cat de cat rezistent dar nu il scapa pe jos ca sigur nu rezista, ca parti negative e faptul ca se incalzeste si bateria te tine maxim o zi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun atata timp cat ai grija de el.

| Ađřıαηηα explică (pentru anonim_4396):

Bine zis atat timp cat tii de el. AL meu si-a petrecut ultimele clipe ale vietii intr-un service. laughing

| DubAddcted a răspuns:

Da,chiar sora mea are Alcatel One Touch XPop. Este un model bun, rezistent ( mentionez ca i-a cazut foarte taare de 2 ori, si n-a patit nimic), bateria tine ff bine. Funda? puppy dog eyes