| Heartless a întrebat:

Buna all
Ma uit la Romanii au talent si tin foarte mult cu Adrian Tutu, cand incepe start votul vreau sa trimit sms cu numele lui.Folosesc digi-mobilul ca sa trimit mesajul dar nu vreau sa stie mama mea.Atunci cand trimit mesajul va aparea pe factura ca am trimis? Votati pentru Adrian Tutu merita sad Ii doresc mult succes.Multumesc,dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

Doar daca cere desfasuratorul apare unde ai trimis mesaj.de obicei apare ca s-a trimis msg si cate sau cate minute sa vb dar nu unde sau consumat.doar daca cere desfasuratorul.in factura din fiecare luna nu trimite desfasuratorul.doar la cerinta clientului.

5 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Va apare sigur pe factura pentru ca este un serviciu taxabil folosit ...si eu tot pe Tutu il votez laughing

| rsn13 a răspuns:

O sa apara ceva gen, x mesaje trimise luna asta, costa y

| DrDeath a răspuns:

Va aparea si costa 1, nustiucatieuro, nu are rost.Pt. 1 vot...si tot asa ei dau premiul din sms-urile trimise de spectatori.Nu merita.
Succes...
Funda!?

| Mozart a răspuns:

Da,va aparea.asta doar daca parintii tai se vor interesa de ce a venit factura mai mare.Nu cred ca parintii tai vor innebuni daca vor plati cu 1, 61 euro in pluswinking
Funda happy :X

| CoCooliiici a răspuns:

Offfffff! doamnee sa ne rugam la D.zeulaughing sa castige Adrian Tutu puppy dog eyes! Meriitaa.