| Akid a întrebat:

Buna all

vreau si eu sa ma ajutati cu ceva
urgent
as dori un program de editat poze cu care pot sa colorez o anumita portiune din poza sa fie colorata
aadica poza sa fie alb negru si eu sa editez intr-o poza adica sa colorez de exemplu doar esarfa de la gatul cuiva sau parul daca intelegeti
love struck
dau funda
va roooooog
puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| username_8290 a răspuns:

Cred ca doar in photoshop se poate. daca vrei programul, si sa te invat cum sa`mi mesaj privat cu id`u

| Naughty a răspuns:

Pot doar sa te indrum spre Photoshop... dar de la a vrea sa editezi ceva in photoshop si a o face, e cale lunga happy

Mai poti incerca si cu DXO Optics.

O zi frumoasa happy

| GiuliaTamas a răspuns:

Aaa pai in photo shop uite un video care sa te ajute si eu dupa acest video am invatat sa fac smecheria asta;)) http://www.youtube.com/watch?v=COjBtg--HrY&feature=related e foarte simplu;))

| diidyk a răspuns:

Pfai incearca PhotoScape e f. tare!winking