| numesiprenume0 a întrebat:

Am 2 intrebari diferite... Cat ar trebui sa ma tina o baterie noua de S8(de 3000)? In medie, fără să țin toate aplicatiile deschise și luminozitatea la maxim...
Este problema dacă am prins un mic fir de par între folie si telefon? Nu ma încurcă decât pentru ca stiu ca se afla acolo.
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Circa 2 zile te tine bateria. Nu este nici-o problema ca ai prins fir de par acolo (eu mi-am prins odata si altceva intre sticla de protectie si ecran), doar ca arata inestetic.

2 răspunsuri:
| Zazon1243 a răspuns:

Cu bateria nu stiu ce sa zic ca nu am baterie de 3000 ma dar in legatura cu firul de par nu cred ca derajeaza doar vizual, adica asa stiu eu

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde daca te joci sau nu. Macar o zi ar trebui sa te tina. Iar luminozitatea cel mai de bun simt e sa o pui frumos pe 50% si sa fie activat modul adaptiv. Eu am un Mi A1 care are o baterie similara ca si capacitate si daca ma joc plus oleaca de browsing si ceva convorbiri am cam 5-5.5 ore SoT.