| FireAngel a întrebat:

Am abonament digi tv și mi-am comandat online un post extra in care se plateste in plus. Pe tv vad că tot nu merge, are cineva idee de ce?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

S-ar putea sa gresesc, dar la posturile extra parca e nevoie de un card CI sau de decodor de la ei.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O reinstalare de programe, poate "apare"

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sigur s-a activat optiunea?

| FireAngel explică (pentru DoarBogdan):

Pe mail scrie ca s-a înregistrat comanda și va fi activată automat. Trebuie făcut ceva special să se activeze în mod sigur?

| DoarBogdan a răspuns (pentru FireAngel):

Nu. Daca zice asta, insramna ca asa este.

| Catrice a răspuns:

Vezi că alea 18+ au parolahee hee

| FireAngel explică:

Mi-am facut o reinstalare de programe, voiam canalul "Film Now", dar apare ca inainte, ecranul albastru + "No CI Module"