| Maria3014Ana a întrebat:

Buna! Am altă problemă! Am la Facebook un email pe care l-am făcut pe un alt telefon. Cum aș putea să recuperez email-ul? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alverto a răspuns:

Am înțeles. Trebuie să te duci in Gmail, dai pe pictograma contului prezent din dreapta sus și vezi că scrie "adăugați alt cont", după ce alegi opțiunea asta te direcționează undeva și trebuie să scrii e-mailul și parola de la contul acela. Îți va da ceva pe telefonul celălalt să verifici că cineva îți intră în cont și tu dai că tu ești.

3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Cum să îl recuperezi?

| Maria3014Ana explică (pentru Alverto):

Păi...email-ul pe care l-am făcut de pe alt telefon, să fac să îl mut pe telefonul ăsta. Ca să primesc email-urile pe telefonul ăsta.

| Maria3014Ana explică (pentru Alverto):

Mulțumesc mult de tot pentru ajutor!

| Alverto a răspuns (pentru Maria3014Ana):

Am înțeles. Trebuie să te duci in Gmail, dai pe pictograma contului prezent din dreapta sus și vezi că scrie "adăugați alt cont", după ce alegi opțiunea asta te direcționează undeva și trebuie să scrii e-mailul și parola de la contul acela. Îți va da ceva pe telefonul celălalt să verifici că cineva îți intră în cont și tu dai că tu ești.