| Maria_8895 a întrebat:

Am alta problema cu messengerul. Mi-am facut id nou, si am inceput sa adaug id. uri. Am bagat vreo 5 id. uri, cand a inceput sa mi le bage in Address Book. Daca dau click pe ele, imi apare Add user si Ignor user. Daca apas Add user si urmez pasii, se incarca foarte greu, si imi scrie sa verific peste cateva ore. L-am lasat o noapte, si tot nimic. Nu stiu ce sa mai fac, deja m.am saturat. Stie cineva care este problema? Va rog ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Cand bagi un id trebuie sa selectezi o categorie sai creezi tu una

| Maria_8895 explică (pentru VladimirPutin):

Am creat si tot nimic.

| ingerpufos a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat asta si nu puteam sa bag numai 5 a o zi sau chiar la 2 zile asa ca un sfat bun ar fi sa ramai tot la primul id care l-ai avut pentru ca este enervant sa tot astepti te inteleg
kiss