| agent00o a întrebat:

Am avast5 pro anti virus si am cativa virusi am scanat calculatorul si cum ii pot sterge? Dau funda care imi explica mai bine!

3 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Http://www.malwarebytes.org/
Downloadeaza programul asta de aici, ultima versiune, instaleaza dai scanare apoi dezinfectare sau ce iti cere, este foarte bun il folosesc si eu si are limba romana.

| moldovianu a răspuns:

Http://www.malwarebytes.org/
Instaleaza programul de aici si curata-l cu el, e foarte bun si e in romana, ce scapa prin antivirus il omoara el.Instalezi,scanezi si dezinfectezi.

| jus7ashadow a răspuns:

Pei sunt doua metode :1- dupa ce termina antivirusul scanarea ai optiuni ex:sterge, dezinfecteaza sau muta in carantina, metoda a doua este sa te uiti dupa scanare unde sunt virusi si ii stergi manualhappy