| lizzy01 a întrebat:

Am Avira AntiVir Personal, mi-a gasit un virus pe un stick introdus acum in calculator si la mutat in "quarantine directory". Mai prezinta vreun risc, si daca da, cum il sterg? Fundaa.happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Quarantine, il selectezi si dai delete selected object(este butonul care are icon-ul din 2 cercuri concentrice, o fila in cercuri si un x in partea dreapta jos). Numai bine!

| mynameisseby a răspuns:

Si eu am tot avira nu se intampla nimic daca e in carantina nu are cu ce sa iti afecteze computerul BAFTA bucurate de elhee hee!

| CoStYn33L a răspuns:

Odata ce l-ai bagat in carantina nu iti va mai afecta calculatorul.