| Adochiţei_Yulya_1982 a întrebat:

Am avut un facebook de 4-5 ani! Anul nasterii era trecut pe mama mea(1982), am vrut sa mi-l schimb in anul meu de nastere2002, am facut o cerere la Facebook, pentru a imi schimba anul nasterii, la 2-3 minute, mi-a aparut "Conecteaza-te ", apoi pur si simlu nu imi dadea voie sa ma conectez, imi scria negru pe rosu "Cont dezactivat" La 2 zile am pus o intrebare la Facebook, in legatura cu aceasta problema, ei mi-au raspuns, fiind ca sunt minora si am 13 ani nu pot sa intretin un cont facebook, iar ei atunci mi l-au eliminat, intrebare este : IMI MAI OT RECUERA CONTUL, ACCET ORICE MODALITATE! fundaaaaa

1 răspuns:
| wowmentol2 a răspuns:

Daca scrie ca eliminat nu o sa ti-l mai recuperezi inainte era o chestie cu asta daca ti-l dezactiva la 13 ani cand faceai 18 puteai face cerere si ti-l daddeau inapoi, acum nu se mai poate. Trebuie sa-ti faci altu daca poti nu iti pune anul nasterii ci doar luna si ziua sau daca e obligatoriu pui 18 ani