| 1052eu a întrebat:

Bună! Am avut un prieten pe Facebook și messenger, după un timp și-a schimbat poza de profil care îmi apărea și la messenger. După un timp m-a blocat iar acum când îl caut la mesaje îl vad uneori cu poza veche care o avea iar alteori cu poza noua. Oare care e legătură? Eu cred ca atunci când probabil îmi recitește mesajele sa se actualizeze poza noua? Nu mi s-a întâmplat niciodată asta cu altcineva. Multumesc

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

E un bug de la Facebook. De obicei messenger-ul nu-i actualizat cu Facebook-ul.

| 1052eu explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Mulțumesc! Înseamnă că mă amageam singura! Am cautat pe Google sa vad ce înseamnă bug și am înțeles. Mulțumesc mult!

1 răspuns: