| Elena97M a întrebat:

Am bagat cablul USB a mp4-ului meu in unitate si dupa care trebuia sa intru in My Computer apoi in Removable Disk (Ghappy. Cand sa intru in Removable Disk in zice: Please insert the disk into drive G:. Ce trebuie sa fac pentru a intra acolo. Ms pentru intelegere.

Răspuns Câştigător
| Ana213 a răspuns:

Incearca sa il conectezi la porturile Usb de sus si vezi sa fie conectat cum trebuie la mp4, drivul G este drivul mp4 ului tau daca nu poti sa intri in el inseamna ca windowsul nu il vede, dai un,, Manage" dupa care la,, Device Manager" iar apoi dai pe,, scan for hardware changes".

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Mai baga incaodata cablul si da la my computer manage si search la computer si apoi ar trebui sa mearga. Daca nu merge incearca si cu alt cablu.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Baga cablul intr-un alt port USB al calculatorului tau, de preerinta direct in calculator, nu prin hub-uri sau prelungitoare.

| denisa0906 a răspuns:

Mergi la my computer dai click dreapta pe removable disk (g) apoi dai explore daca nu merge nici asa atunci instalezi din nou harduwinkingsimplutongue bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu