| MulteeIntrebarii a întrebat:

Bună! Am căști wireless de la Skullcandy, Indy Evo mai exact. Problema este că sunt mulțumită de calitate, dar nu înțeleg de ce se conectează doar una. Dacă dau sa apăs pe a doua in meniul bluetooth, îmi apare "connecting." câteva secunde și după nu se întâmplă nimic, îmi rămâne ca saved device. Dacă o deconectez pe prima și încerc cu a doua, se conectează, dar doar pe rand, doar cate una o dată. Problema asta nu a existat de la început, dar nu știu cum le-am atins eu odată când le-am scos din urechi că e foarte enervant că au touchul ăla și le afectezi fără să vrei și de atunci parcă nu mai merg. Îmi apare și SBC lângă, nu știu dacă e normal sau daca apărea asta înainte. Am căutat troubleshooting pe google, mi-a zis sa le resetez, am făcut ce scria pe siteul lor, dar tot nu merge, tot doar câte una.
Mă puteți ajuta voi, va rog?

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

In instructiuni scrie ca trebuie sa la scoti pe ambele din cutie in acelasi timp, atunci se pun in pairing mode. Da-le forget device, pune-le in cutia lor de incarcare, scoate-le pe ambele odata si apoi conecteaza-le.

2 răspunsuri:
| imibaglupa a răspuns:

Nu ma pricep

| MulteeIntrebarii explică (pentru imibaglupa):

Am venit doar să spun că nu am nicio idee