| ღMikyღ a întrebat:

Am cateva intrebari daca de poate.

1. Exista camera foto+video hd si la un pret rezonabil? Deci da, specificati-mi cateva insusiri ale aparatului.

Daca nu…

2. Cat costa un aparat foto hd? (Sa fie un pret rezonabil)

3. Cat costa o camera video hd? (Sa fie la un pret rezonabil)

Daca de poate, la 1, 2si3 sa imi specificati cum as putea trimite videourile si fotografiile pe un pc si ce-mi trebuie.pt asta.

4.Cat costa un suport pentru camera video, foto?

5. Un microfon si cum sa il conectez la camera video, foto sa ma aud mai tare(pret)?

6. Cel mai bun sau destul de bun laptop, un pret as dori.

Va multumesc pentru atentie! O seara buna!

1 răspuns:
| Alli1224 a răspuns:

Hey cred ca te pot ajuta in privinta cu asta fiindca si eu nu de mult mi-am cumparat o camera video. Pai camera foto video Lumix zs10 filmeaza full HD si e foarte buna si costa doar in jur de 150-250 euro