| Căpșuni a întrebat:

Buna happy
Am cateva program in laptop si habar nu am la ce imi folosesc... vreau sa va intreb daca le pot sterge sau nu ...adica daca sunt importante sau nu.

1. Express Zip
2.Registry Reviver
3. SpeedUpMyPC
4.Comodo Dragon
5. Optimizer Pro

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

Express Zip- e un fel de winnrar, iti poate fi folositor in anumite situatii.
Registriy Reviver- se poate sterge
SpeedUpMyPc- e un program care iti optimizeaza viteza de lucru a pc-ului sau cel putin asta se vrea a fi, poti sa-l stergi
Comodo Dragon- e un firewall mai dezvoltat, e util, iti recomand sa nu-l stergi.
Optimizer Pro- un fel de speedup, se poate sterge.

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Tot ce nu folosesti mai putin de o data pe saptamana poti sa le stergi.

Express zip, trash, ia-ti winrar, registry reviver, trash, speed up my pc trash, comodo whatever n-am auzit, trash, optimizer trash.

Sunt programe care 'optimizeaza' si tot ce optimizeaza ele se duce dracului pentru ca ele trebuie sa ruleze in background, win for you 0, win for them... full house, sunt programe care se bazeaza pe reclame.