| Maria_Liliana_1979 a întrebat:

Buna!
Am ceva probleme cu iphone-ul.Este vorba desre un iphone 6 de 64GO. Desii nu am nicio aplicatie instalata pe el, nu pot instala absolut nimic. Dar spatiu liber imi spune ca am 63, 58 gb. Atunci cand incerc sa inatalez ceva pe el, spune ca spatiul de stocare este epuizat, sau nu am memorie.

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Hei. Verifica imei-ul pe google " imei iphone". Esti sigura ca e un iPhone original? Daca e original dai o resetare la setarile din fabrica. va merge sigur.

| soket a răspuns:

Un backup la toate datele din telefon, apoi dai un Restore din iTunes, cel mai bine e sa ai calbu de date original, nu fake! Mult succes

| Weeeerr123 a răspuns:

Reseteazal de la setarile din fabrica!