| maria150000 a întrebat:

Am comandat de curand un selfie stick cu telecomanda prin bluetooth la inceput a mers de vreo 2, 3 ori dar apoi nu se mai conecta telefonul cu telecomanda, pur si simplu imi spunea ca e imposibil de conectat... ce as putea sa fac?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai incearca sa te conectezi si de pe alte telefoane. Daca nu se conecteaza e selfie stick-ul de vina. Nu exista solutii. Doar daca o trimiti sa ti-o repare ei in service sau sa ti-o inlocuiasca. Bafta.