| Alexsjzdbsajbfjsdf a întrebat:

Am cont de messenger si o aparut o noua prostie numita "cheie cont" sau ceva de genul,am activat-o doar ca nu mai pot folosi deloc mess-ul, nu mai am numarul care l-am pus acolo si nu pot primi acel cod si uite asa nu ma lasa sa-l folosesc. Vreo idee ce as putea face?

1 răspuns:
| Ioan_Catarama_1991 a răspuns:

Incearca sa dai recuperare parola de pe mail.yahoo.com (foloseste o adresa alternativa de email daca aveai adaugata sau raspunsul celor doua intrebari secrete... poate ti le aduci aminte)