| anneelena a întrebat:

am cont pe facebook dar vrea sa-mi fac nl no, si n merge de fiecare data cand intr pe facebook imi intre direct, nu-mi mai scriu id si parola.va rog mult ajutati-ma cum fac sa-mi fac un nou cont pe facebook?

4 răspunsuri:
| DrA a răspuns:

In primul rand ai nevoie de o noua adresa de mail ca sa poti sa iti faci un alt cont de facebook. Dai deconectare/log-out pe sagatica din coltul din dreapta sus. Apoi pe prima pagina completezi formularul de inregistrare cu noua adresa de mail, mergi in mailul nou apoi si confirmi. E simplu.Succes

| alledawn a răspuns:

Dai pe sageata de langa acasa si apesi deconectare / Log out. si gta. ajungi din nou la pagina principala de la fb... nu aia cu contul tauhee hee

| Sopphiiiiie a răspuns:

Pai. dai sus la setarile contului.

| flopigood a răspuns:

Dai pe google facebook inregistrare