| Andr3yCzz a întrebat:

Am cont pe youtube si cand dau "Apreciere/Like" la un clip [ oricare ] imi zice "Funcţia nu este disponibilă chiar în acest moment. Încercaţi din nou mai târziu." straight face si asa face de cand am contul adica de aproximativ o luna... Ce as putea face? [ P. S asa zice si la "preferate" ] straight face Pls help...

Răspuns Câştigător
| Xlove64 a răspuns:

Asa imi facea si mie
Dar am dat logg of si m`am logat din nou si a mers happy
Sau incearca sa-ti faci alt cont
De ex eu mi-am fc cont pe Google si pe ala l`am folo si pe youtube pentru ca mere
Asa ca daca si u ai contul fc la fel atunci stai logat si pe google si pe youtube cu acelasi cont happy

2 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

O fi de la faptul că ai browser-ul în română laughing))

| NoGooDy a răspuns:

@yumeee, chestia cu browserul în română n-are nicio legătură. Ceea ce recomandă AnTooO cam este unica soluţie.