| stancuadriana a întrebat:

Am creat un cont de Facebook pe acelasi numar de telefon pe care am si eu contul meu de Facebook. La contul cel nou vreau sa ii schimb adresa am incercat dar se logheaza si cu numarul acela si cu adresa care am pus-o. As vr sa imi explicati cum sa schimb sa nu se mai locheze si cu numarul.

1 răspuns:
| Dumitrescu_Marius_1995 a răspuns:

Buna!
Intra la setari, o sa iti apara mai multe informatii, alegi adresa de e-mail si o editezi.Iti bagi adresa principala care o vrei.