| silviu20 a întrebat:

Buna am cumparat 2 mp3-uri cu un prieten, nu-i cine stie ce nare ecran dar restul le are in afara de incarcator care nu i l-am cerut vanzatorului dar prietenul meu la luat, lui ii merge tot, ddar mie imi face figuri de ex: mi-a dat incarcatoru l-am incarcat normal dar cand l-am scos si am bagat castile nimic, nici un bec aprins de parca nici nu las fi incarcat, muzica avea si inainte sai bag eu dar am observat ca merge cu incarcatoru in priza probabil ca transmite curent mp3ului iar cand l-am scos nu mai mergea deloc, l-am pus si pe of si pe on toate metodele dar n merge, becul acela de la el palpaie ba senchide si se aprinde ba ramane blocat nu stiu cum sa-l las la incarcat dar am observat la celalat mp3 al prietenului meu ca atunci cand asculta muzica un beculet se aprinde incontinu la mine deloc doar cand e la incarcat, explicati-mi cum sa procedez eu stiu poatei stricat din el, cum sa procedez cu incarcatu ziceti-mi si mie cum sa procedez, in afara sa-l duc la reparat alte metode.

dau funda

are 2 gb, pe spate scrie Rohs si mai scrie qc pass.

1 răspuns:
| ungurubulan24 a răspuns:

Du-te la cineva care stie sa iti instaleze software pe el si daca nu atunci du-te la Real si gasesti cu 70 ron. De acolo am si eu si merge perfect. Cand vrei sa il pui la incarcat pornesti compul, conectezi mp3-ul la comp si pornesti mp3-ul.

Bafta!