| andra410 a întrebat:

Am cumparat de curand o cartela frog si am extraoptiunea frog enjoy...Am incercat sa activez webnwalk-ul dupa instructiunile lor dar am primit un sms in care ei spun ca telefonul meu nu poate fi configurat automat...(Am un Alcatel ot-806/ cosmote joy) Citisem mai demult ca pot face setarile manual, cum le fac? Va rog frumos ajutati-ma puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Rossey a răspuns:

Fii atent intra la setari-wireless si retea-retele mobile-nume puncte de acces-webnwalk-
nume:webnwalk
apn:wnw
proxy:nesetat
port:nesetat
utilizator:wnw
parola:wnw
server:nesetat
mmsc:nesetat
port mms:nesetat
mcc:lasi cum e
mnc:lasi cum e
tip autentificare:pap sau chap
tip apn:internet

| Rossey a răspuns (pentru Rossey):

Sa-mi spui daca ti-a mers

| Rossey a răspuns (pentru Rossey):

Funda?

| andra410 explică (pentru Rossey):

A mers mersi mult happy

| Rossey a răspuns (pentru andra410):

Nu ai Pentru Ce happy