| Yasmina05 a întrebat:

Am cumparat de curand un laptop Asus preinstalat cu Endless Os. Am primit la el un dvd cu windows 10 pe el. Problema este ca laptopul nu mi-l arata in boot priority. Ce ar trebui sa fac? *tin sa mentionez ca nu ma prea pricep
*

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

laughing Glumesti? Nu se mai da demult Windows pe DVD! Ce ai primit este DVD-ul (sau CD) cu driverele pentru Windows 10. De aia nu boot-eaza. Daca vrei sa pui Windows 10 trebuie sa-l cumperi. De asta a venit cu acel sistem de opearare care face parte din categoria Linux.

| flixbuster a răspuns:

Cred ca raspunsul corect ti-a fost dat deja de @Salontanul.