| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Am cumparat recent un P9 lite, si am o problema la el, dupa 5-6 zile, trebuie sa-i dau restart, pentru ca nu-mi mai merge wi-fi-ul pe el, ramane conectat dar merge cu o viteza de 1kb/s, iar dupa ce ii dau restart merge cu 35 de mb/s care sa fie problema? trebuie sa resetez data usage-ul?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Noi cand va zicem sa nu mergeti pe Huawei ca-s proaste nu ascultati neam laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Adry05):

Copii incapatanati.

| Clorox a răspuns:

Din cate am inteles este o problema normala pentru acest model, daca inca mai ai garantie du-te si schimba-l daca se poate!