| Kida_5763 a întrebat:

Am cumparat telefonul Vodafone Smart II, acum o zi iar problema e ca nu pot sa trimit mesaje.Scriu mesajul, dau "Trimite" dar spune ca mesajul nu a fost trimis.Ce pot sa fac? sad Funda pentru cine ma ajuta.

10 răspunsuri:
| iubitic a răspuns:

La mesaje, setari, verifica daca e setat corect numarul centrului de mesaje, la Vodafone este:+40722006000

| Kida_5763 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri..Am rezolvat problema. :*

| Ion_Neagu_1969 a răspuns (pentru Kida_5763):

Hei cum ai rezolvat cu sms-urile....am si eu aceeasi problema tot la Vodafone Smart 2... te rog ma poti ajuta?

| iflroin1999 a răspuns (pentru Kida_5763):

Buna imi poti spune te rog si mie cum ai rezolvat problema aceas problema am si eu cu acelasi telefon

| Kida_5763 explică (pentru Ion_Neagu_1969):

Pai eu aveam abonament si am pus in loc de numarul acela de la centrul de mesaje pentru cartela, numarul de la centrul de mesaje de la abonament, care se gaseste pe net daca il cauti. happy

| Kida_5763 explică (pentru iflroin1999):

Pai eu aveam abonament si am pus in loc de numarul acela de la centrul de mesaje pentru cartela, numarul de la centrul de mesaje de la abonament, care se gaseste pe net daca il cauti.

| iflroin1999 a răspuns (pentru Kida_5763):

Aha bine multumesc pentru ajutor

| xIuliia a răspuns:

Buna sincera sa fiu am avut aceiasi problema cu telefonul meu de cateva ori..ma rog al meu e asa 302 dar in fine..asa am patit si eu doar ca la mine scria,, mesaj esuat" si am dat redirectionare adica l`am trimis din nou si a mers oricum mi s-a intamplat de minim 3 ori inca nu stiu de ce. In caz ca nu merge daca il trimiti din nou... du-te la magazinul de unde l-ai luat si spune-le care e problema.:X Fundaa pls?

| Adee_Gabrielito_1998 a răspuns:

Ori ai scris nr gresit poate cu un nr mai mlt sau cu mai multe virgule, si mie mi s-a intamplat pe galaxy gio dar nu aveam semnal

| Jordan_Daniel_1990 a răspuns:

Facem schimb iti dau Vodafone 455