| Vladyt1 a întrebat:

Buna, am cumpărat un incarcator de hoverboard și vad ca l-am pus la încărcat de 6 ore și nu se mai face beculetul de pe Acumulator verde, e roșu de 6 ore și nu stiu ce sa fac... (Oare e din cauza ca nu e original)?

Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Probabil e defect incarcatorul. Cel mai bine ar fi sa suni la firma de unde l ai luat ( asta daca l ai luat de pe net ) le spui problema si il returnezi. Iar ei iti pot trimite altul sau iti vor da banii inapoi.

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

E defect încărcătorul sau nu mai face atingerea bine la fire.