| mrjohanys a întrebat:

Buna,am cumparat un Notebook Acer Aspire V5-531 -887B4G50Makk

are Sistem de operare:Linux l-am dezinstalat si am instalat windows vista,windows 8, dar nu merge Wireless cu niciun windows numai cu Linux.
Se poate face ceva ca sa activez cumva Wireless? sau sa-l fac cumva sa mearga? multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cauta driverul pe site-ul oficial Acer, in functie de modelul laptop-ului si sistemul de operare folosit! Asa ar trebui sa mearga! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| RandomPsychologist a răspuns:

Cauta un driver diferit de cel de pe cdul cu resurse? La mine a trebuit sa-mi caut driver-ul pe net pentru ca cel de pe cd nu era compatibil cu W8.