| Believe9 a întrebat:

Am cumparat un smart tv Horizon 32HL6330H Clasa A+ 2020 si as dori sa stiu cum se poate programa pentru a se stinge el singur dupa un anumit interval de timp?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Https://horizon-europe.com/......Manual.pdf

vezi pagina 20 din manual, jos:

ai optiunea AUTO TV OPRIT (Auto TV Off), pe care o gasesti in meniul "Mai multe" (More)

Presupun ca poti programa aceasta setare pe tasta, "Butonul meu" (tasta cu stea, de sub Netflix)

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrii in setari si cauti sleep sau time, si acolo il poti programa sa se stinga automat in 5, 10, 15, 30 minute sau mai mult

| xXVranceaXx a răspuns:

Vezi că ar trebui să aibă un Q. Meniu pe telecomandă sau să te duci să cauți prin setări
Astea sunt cele două opțiuni