| Ciobanu_Elena_2000 a întrebat:

Buna, am cumparat un stick de 2GB este format FAT am bagat melodiile pe el însă cand il scot din pc si il bag iar ca sa ascult in winamp imi arata la unele 00:00, trebuie sa le sterg de pe stick si sa le bag din nou din pc le ascult si imi merg însă daca il scot si bag la o boxa portabila merg 28 din 60 restul mi le arata cu 00:00, melodiile din calculator le-am ascultat si imi merg foarte bine.Care este problema?

Răspuns Câştigător
| IMihaitza a răspuns:

Cel mai probabil e stricat stick-ul... ia-ti unul de 16 gb de la Kingston, 20-30 lei si gata s-a rezolvat

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Reformateza stickul cu fat 32