| Fαntαsy a întrebat:

:* Am cumparat un stick de la Kingston de 8GB si am vazut ca mai are pe el bagate niste foldere cu tot felul de chestii. Am mai folosit si stickul altcuiva sa vad daca are la fel ceva pus pe el, dar acela era complet gol. Daca le sterg, o sa se "strice"? sau e doar o chestie de marketing ca sa iti mai puna ei ceva pe stick?

Aici e stick-ul. daca va ajuta cu ceva:

http://www.emag.ro/......ED5C2BBBM/

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Poti sa le stergi nu se intampla nimica cu stik-ul, eu cand cumpar cate unul nou, de la prima conectare la PC il formatez(clic dreapta si format).Ai intuit bine este o chestie de marketing, ca si ''fundita''. Respecte

| Fαntαsy explică (pentru LIN2010):

L-am formatat cum ai spus, dar am vazut ca si dupa ce am facut asta imi apare ca are 7, 21 GB si nu 8GB. E adevarat sau e o eroare?

3 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Stai linistita, asta este capacitatea reala a stik-ului, nu poti sa-l incarci la maxim 8 GB, este ok.Respecte...

| ICEbalI a răspuns:

Nu se strica stai linistit(a) happy
am si eu unul de 16 gb...happy