| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, am cumpărată un Card SD de 16 gb am băgat toate jocurile pe card dar memoria in tableta tot e încărcată la maxim. De ce? Nu mai e nici o aplicație pe tableta

Răspuns Câştigător
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Salveaza tot in calculator pe hdd dar nu pe partitia cu windows
reseteaza tableta
fa update la tot ce are androidu
instaleaza doar jocurile care le folosesti
0771522843 pentru mai mult suport

2 răspunsuri:
| AndreiMarin499 a răspuns:

Așa am pațit și eu pe telefon și tableta.

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

In cele mai multe cazuri aplicatiile nu vor fi mutate in totalitate in card, doar o mica parte.Incearca sa stergi jocurile aplicatiile pe care nu le folosesti si uita-te dupa.