| Elenacomanici a întrebat:

Am cunoscut un băiat pe connected și tot timpul când vorbeam se pierdeau conversațiile. Mă refer la faptul că îmi dadea tot timpul o conversatie noua fără niciun mesaj. Pur si simplu nu mai pot da de el. I-am scris in toate conversatiile alea si nu raspunde. Inainte mergea doar daca imi scria el din nou dar cu o zi inainte de asta ne-am cam certat si de aia. N-am nici link-ul lui de la profil. Ii stiu doar numele mic dar nu-l gasesc.
Daca ati putea sa ma ajutati cu ceva, chiar m-am atasat de el si am nevoie sa stiu cum il pot gasi.

Multumesc ♡

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Acest site e cu conturi sau doar logare cu username? daca tia sters username degeaba i dai mesaje