| mariaariamaron a întrebat:

Am dat comanda pe internet la un acumulator+ husa de telefon. Am completat tot ce trebuia și am ales plata rambus. Adică la posta cred. Cand trebuie sa merg la posta și ce trebuie sa spun când ajung acolo?

2 răspunsuri:
| Apocalipsa22 a răspuns:

Pai normal iti aduce postasul o instiintare scris ca ai primit un colet can promesti instiintarea te duci la posta cu suma de bani care trebuie so platesti si buletinul cel de la ghiseu o sti ceara buletinul sa vada daca tu esti persoana care trebuie sa primeasca coletul si te pune s semnezi ceva dai bani iei coletul si mergi acasa daca nu primesti nicio instiintare estimeaza tu cam cand ar veni coletul si mai treci pe la posta si intreaba daca a venit un colet pe numele tau. Funda

| Apocalipsa22 a răspuns:

Scuze pentru ortografie (telefon ecran mic degeye mar ) happy