| Hawk21 a întrebat:

Buna, am dat unpin pe icon word si nu il mai gasesc, in start nu mai este. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| 19flo79 a răspuns:

Ai o sageata mica jos de tot, in fereastra windows, cea cu 4 patratele happy
Daca dai pe sagetica te duce intr-un meniu cu toate iconurile

| Hawk21 explică (pentru 19flo79):

Asta e problema, că nu apare acolo, era și am dat din greșeală unpin

| 19flo79 a răspuns (pentru Hawk21):

Ceva nu inteleg:
De pe pagina de Start, de acolo ai dat pe sageata jos si ai ajuns la pagina Apps?

Acolo am eu tot ce exista instalat in calculator happy

Si ce program iti lipseste? Scrie-mi exact

| Hawk21 explică (pentru 19flo79):

Word, Excel power point. Le am in office, dar erau toate grămadă când intrăm în cele 4 pătrate, și nici la litere nu sunt. La apps apar dar dau click și nimic nu se întâmplă, doar informații despre ele.