| crybaby220 a întrebat:

Am de câteva luni o boxa UE megaboom ceva limited edition. Problema e ca nu se mai încarcă si nici nu se deschide. Abia daca ii bag încărcătorul se deschide si imi arata in aplicatie ca are 42%. Am tinut-o 2 zile si 2 nopti si are acelasi procent la baterie. Imediat cum scot incarcatorul se închide. Ar trebui să iau altul sau e de vina boxa? (Mi-am încărcat telefonul de câteva ori cu el)

1 răspuns:
| nukeyly a răspuns:

Bai:
1. Butonul de on off are blu screen xp.
2. Masoara cu un multimetru incarcatorul sa dea voltii ce-i scrie la ouput
2. Acumulatorul intern care probabil e on board(ca sa nu poata fi schimbat in conditii normale-mdfk marketing ) e mort.
3. Un electronist cat de cat hotarat in da de cap, depinde cat vrei sa reinvestesti in reparatie.
4. Din ce oras esti, da mesaj in privat si-ti recomand unu.