| taby14 a întrebat:

am de facut un proiect in powerpoint am incercat sa il descarc de pe internet dar nu functioneaza si l-am dezinstalat dar totusi in computer apare ca si instalat...si nu il gasec, dar eu stiam sigur ca nu il mai am instalat. Imi puteti trimite link-uri cu site-uri de pe care ati descarcat voi acest program? Va multumesc anticipat big grin!

1 răspuns:
| xKoko22 a răspuns:

PowerPoint daca nu ma insel se primeste la pachet cu Microsoft Office.