| FeTizZa a întrebat:

Am descarcat aseara doua filme si de atunci imi merge greu internetul. Adica daca acum il deschid pc-ul, reusesc sa intru pe net, merge destul de bine, insa cu cat accesesz mai multe pagini cu atat merge mai greu pana nu se mai incarca deloc. Am mai avut problema asta si am rezolvat-o prin reinstalarea windowsului. Stiti vreo alta solutie?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sterge datele de navigare din browser. Daca ai Chrome mergi la cele 3 linii orizontale din dreapta sus, da click pe ele apoi Instrumente, apoi Stergeti datele de navigare.Bifeaza in casuta de sus De la inceput.Si bifeaza toate casutele din partea stanga. Apoi da click pe Stergeti datele de navigare.Restart la Chrome si gata.

| ÖpëиTPU a răspuns:

Scaneaza-ti pc'ul, e posibil sa fi luat vreun virus.

| StalkerSoul a răspuns:

Sterge istoricul din browser

| ninacool a răspuns:

Nu trebuia sa reinstalezi nimic,, sau terminat MB-traficul de net..cand iti vine factura de plata atunci se incarca ca inainte,, te sfatuiesc sa nu mai descarci filme sau videoclipuri dupa yutube...ca iti consumi traficul de net! Asa mi s-a intamplat si mie de asta stiu.PC nu are nimic stai linistita.

| darrio2007 a răspuns (pentru ninacool):

Nu am mai auzit asta.Sa ai mb limitati la internetul de acasa? La pc.Ce abonament ai tu si din ce tara?