| daviana a întrebat:

Am descarcat ATF-CLEANER si in urma curatirii pc-ului mi s-a sters parola de la mail si YM. sau nu-mi dau seama ce s-a petrecut pentru. ca nu imi mai pot accesa contul deloc. Am trimis rapoarte la YAHOO.COM. dar nu primesc raspuns. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa-ti stergi parola de Yahoo nici daca iti formatezi hardul, ea ramane la cei de la yahoo. Poate atunci cand te loghezi parola o scrii cu litere mari (e important) sau daca nu merge poti sa ceri alta parola (vezi rubrica "I can't access my account" de pe site).

5 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Incearca cu DIGSBY... poate merge asa... daca nu... fa-ti alta adresasadsadsadnu stiu alta solutie

| JayLeno a răspuns:

Nici un program nu poate sterge parola de yahoo...instaleaza din nou messu si incearca sa introduci parola cu grija. daca introduci paroala de 3 ori gresit contul de mess se blocheaza automat pentru cateva ore! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atf are o optiune care o lasi nebifata pentru parole, pe mine ma intreba daca vreau sa sterg si parolele salvate si pentru contul de yahoo poti sa dai parola uitata si sa-ti trimita alta parola pe alt mail si dupa aceea o schimbi cu care vrei

| daviana explică:

Parola nu e scrisa gresit si nici cu litere mari.
Cand am dat sa stearga tot cu ATF-CLEANER, casuta cu parolele am lasat-o nebifata si deci nu mi-au fost sterse. oricum parolele de pe gmail sau alte conturi nu mi s-au sters ci doar cu yahoo. am problema aceasta. Am incercat alte adrese si toate merg pe yahoo. Doar contul meu nu mai merge si cand o cer de la yahoo de la "i can't acces my account" imi spune ca : "the pasword can't" be reset online, iar alta parola de la alt cont am incercat si merge. Pur si simplu nu-i dau de capat...

| daviana explică:

Ce sa va spun ca am reintrat in posesia contului de pe yahoo. Deci intr-un final nu ATF a fost vinovatul ci se pare ca cei de la Yahoo. Habar n-am ce s-a putut intampla. Ciudat e ca nu am intrat nici un mail de cand mi s-a blocat contul pana l-am recapatat. Clar ca problema a fost de la ei. Ma bucur enorm ca s-a rezolvat.