| Hathor a întrebat:

am dezinstalat din greseala un program : "ATI " si acum iconitele sunt prea mari. Am incercat sa-l reinstalez dar nu pot gs driverul am instalat si tot felul de programe gen : " DriverEasy " dar tot degeaba k tot nu'mi gs driverul sad. Folosesc windows xp happy

Răspuns Câştigător
| valy91 a răspuns:

Incearca cu driver pack solution http://drp.su/

7 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Cred ca tocmai ai dezactivat sau dezinstalat softul de gestiune al placii video si al aplicatiilor de tin direct de aceasta.

Daca vrei sa afli ce driver ti se potriveste cauta programul "everest" si scaneaza cu el hardware-ul.
Apoi te duci pe site-ul oficial si reinstalezi driverul/aplicatia ATI.

Bafta!

| firstboy a răspuns:

Cred ca te pot ajuta, in primul rand asigura-te ca programul ati, este chiar acela.
Iconitele de pe desktop sunt mari nu?

| firstboy a răspuns:

Vezi daca este acesta si daca merge

http://download.cnet.com/......47315.html

mai mult nu te pot ajuta, n-am auzit niciodata de ATI, eu utilizand windows 7, daca a mers ma bucur daca nu imi pare rau,...:)
incearca;;;
bafta...:)

| Hathor explică (pentru firstboy):

Am incercat dar nu merge sad

| RadikalGamer a răspuns:

Poate că ai dezinstalat driverul de la placa video. Dacă ști ce placa video ai poți căuta direct pe Google.

| Ene_Mihnea_1982 a răspuns:

Nu nstiu ce sa-ti fac